promos
Telefon ile Kontrol
TELEFON DESTEKLİ KONTROL SİSTEMLERİ Bilgisayar ile kontrol ve otomasyon son yıllarda insan hayatının her alanında büyük kolaylıklar ve imkanlar sağlamaktadır. Îş sektörlerinin otomasyona geçmesiyle birlikte kazancın artması, kalitenin artması, insan faktöründen kaynaklanan hataların minimize edilmesi, iş takibi kolaylığı ve kazalarının azaltılması gibi birçok avantaj sağlanmıştır. Bu nedenle günümüzde otomasyon bütün iş sektörleri için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir.

* Bilgi Almak için İrtibat Numarası:

0216 234-37-37

Telefon ile Kontrol Sistemleri

ESNEK YÖNETİM

Kullanmış olduğunuz sistemi mobil olarakta yönetilebilmektedir.

DETAYLI ANALİZ

Detaylı görüşme ve süreç raporları, süreç durumlarını detaylı olarak analiz edip çözüme ulaştırılan şikayetlerin maximuma çıkarılmasını sağlar.

control panel
PRATİK SÜREÇ İŞLEYİŞİ

Vatandaş bilgilerinin tutulması ve bu bilgilerin kapsamlı olarak analiz edilmesinde, çözüm odaklı ve pratik süreç işleyişi ile verimli çalışılmasını sağlar.

Telefon ile Kontrol


CRM yazılımları, işletme kuruluşlarının giderek artan pazar rekabeti doğrultusunda
mutlu ve sadık müşteriler yaratma,müşteri ihtiyaçlarını önceden belirleme ve doğru hedef kitleye doğru pazarlamayı yapma v.b ihtiyaçlarına çözüm sağlamak amaçlı ortaya çıkmışlardır.
İçinde bulunan toollar,eklentiler ile uzaktan mobil telefonlar ile kolayca yönetilebilmektedir. Masaüstü bilgisayarlardaki gibi kullanılabilmektedir.

Demomuzu denemek ister misiniz?