promos
VPS Nedir?
Virtual Private Server kısaltmasıdır. VPS hosting, web siteniz için seçebileceğiniz en popular hosting hizmetlerinden birisidir. Sanallaştırma teknolojisi kullanarak sunucu üzerinde birden fazla kullanıcı için özel kaynak sağlar.

* Bilgi Almak için İrtibat Numarası:

0216 234-37-37

3 Başlıkta VPS

*

VPS stratejinizi özel olarak ayrılmış anasistemler üzerinde kontrollü bir şekilde inşa edin ve verilerinizin her ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir olmasını güvenceye alın.

*

Özel olarak ayrılmış eşgörünümler için çekirdek ve RAM yapılandırmalarını siz seçin. Bulut tabanlı veya geleneksel iş yükleri.

control panel
*

Tüm VPS ortamları eşit değildir. Yüksek performanslı iş akışı gereksinimleriniz için tutarlı hizmetler

Virtual Private Server


VPS sunucuları ana sunucuya bağlı olarak çalışır ve ana sunucunun işletim sistemini kullanırlar. Aynı zamanda paylaşımlar yazılımsal olarak elde edildiği için, ana sunucuda veya parçalacıklara ayrılmış VPS lerde herhangi bir sıkıntı olması durumunda bundan tüm VPS ler etkilenir. Ana sunucunun VPS lere atadığı ram miktarları, kullanıma göre diğer VPS ler arasında bölüştürülebilir. VPS ler ayrı ayrı sunucular olsa da, hepsi bölündükleri ana sunucuya ve diğer VPS lere bağlı küçük sunuculardır.

Demomuzu denemek ister misiniz?